کنگره مفاهیم شنوایی

اولین کنگره مفاهیم و اصول کاربردی شنوایی شناسی با بیش از ۵۰ کارگاه کاملا کاربردی -تخصصی شنوایی شناسی از ۱۲ تا ۱۴ آبان ۹۴ در برج میلاد تهران برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری مهر ، این کنگره برای اولین بار با تأکید کامل بر مفاهیم کاربردی در رشته شنوایی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و انجمن شرکت های تجهیزات شنوایی و سمعک برگزار شد .

وی افزود: هدف از برگزاری این کنگره ارتقاء سطح علمی و عملی کارشناسان شنوایی شناسی سراسرکشور و تبیین جایگاه انحصاری شنوایی شناسی در حیطه ارزیابی و توانبخشی شنوایی و تأکید بر رتبه علمی بالای رشته شنوایی شناسی در سطح کشور، منطقه و جهان بود ..

برای اولین بار در این کنگره بیش از ۷۵ درصد زمان به ۵۰ کارگاه تخصصی و کاملا کاربردی، اختصاص یافت که از شاخصه های مهم این رویداد بوده و کلیه موضوعات سخنرانی ها و کارگاه های جانبی با الهام از موضوعات مرتبط با حوزه شنوایی در ایران و جهان همچون تکنولوژی های روز سمعک، محورهای تخصصی تشخیص و توانبخشی نوزادان، اطفال و سالمندان بود .

شرکت میکروسون( نمایندگی میکروسون اسپانیا در ایران ) کارگاههای تخصصی - آموزشی ذیل را در خلال این کنگره برگزار و اجرایی نمود :

تکنولوژی وایرلس در سمعکهای میکروسون، برگزار شده در روز چهارشنبه 13 آبانماه ( توسط اساتید کمپانی میکروسون اسپانیا ) .
استراتژی تجویز و فیتینگ سمعکهای سوپرپاور در کودکان ( توسط خانم دکتر حیدری ) .

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت اخبار سمعک و اطلاعیه های ما ایمیل خود را ثبت کنید و عضو شوید.

دفتر مرکزی

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 4

tel

10-11 26 85 88 (9821+)

mail

mail

کلینیک

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 15

tel

49 360 860 (9821+)

mail

mail

Off Canvas Menu

سمعک- بهترین سمعک - سمعک هوشمند- سمعک ارزان-سمعک -میکروسون- میکروسون- سمعک خوب-سمعک سالمندان- سمعک مطمعن-سمعک های میکروسون-میکروسون و سمعک - سمعک برتر- سمعک دیجیتال- سمعک استارکی- سمعک زیمنس- سمعک آلمانی- سمعک امریکایی-سعک میکروسون-نماینده انحصاری شرکت میکروسون اسپانیا در ایران (microson)