اختلال شنوایی ممکن است هر فردی را در هر سنی تحت تاثیر قرار دهد. اختلال شنوایی به دلایل متعددی از قبیل تجمع سرومن در گوش ، آسیب های ناشی از آلودگی صوتی، سن، ژنتیک و غیره بروز می کند. در رابطه با بیشتر افراد، ضعف شنوایی معمول، به تدریج و در گذر زمان خود را نشان می دهد.

بسیاری از مردم به ضعیف شدن تدریجی شنوایی خود در گذر زمان پی نمی برند. برخی تصور می کنند دیگران مبهم و نامفهوم صحبت می کنند، کج خلقی در آنها افزایش می یابد یا مایلند از نشست های اجتماعی بزرگ کنار بکشند، در حالیکه برخی دیگر متوجه می شوند در پایان یک روز کاری، بیشتر از حد معمول خسته می شوند یا دوستان و اعضای خانواده آنها همواره گله مندند که چرا صدای تلویزیون/رادیو را تا این اندازه بلند می کنند.
این که خود به هر نوع ضعف شنوایی بالقوه پی ببرید، اهمیت زیادی دارد و همین طور، مراجعه به ادیولوژیست یا متخصص شنوایی جهت بررسی شنوایی خود در صورت نیاز، نیز حائز اهمیت فراوان است.

 

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت اخبار سمعک و اطلاعیه های ما ایمیل خود را ثبت کنید و عضو شوید.

دفتر مرکزی

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 4

tel

10-11 26 85 88 (9821+)

mail

mail

کلینیک

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 15

tel

49 360 860 (9821+)

mail

mail

Off Canvas Menu

سمعک- بهترین سمعک - سمعک هوشمند- سمعک ارزان-سمعک -میکروسون- میکروسون- سمعک خوب-سمعک سالمندان- سمعک مطمعن-سمعک های میکروسون-میکروسون و سمعک - سمعک برتر- سمعک دیجیتال- سمعک استارکی- سمعک زیمنس- سمعک آلمانی- سمعک امریکایی-سعک میکروسون-نماینده انحصاری شرکت میکروسون اسپانیا در ایران (microson)