افت های شنوایی شدید و عمیق لزوماً به پردازشگرهای بسیار قوی به عنوان راه حل هایی در شنیدن نیاز دارند. برهمین اساس میکروسون تکنولوژی های مختلفی را در محدوده تقویت سمعک ها ایجاد می کند:

    M34 دیجیتال

هدف: قابل استفاده برای هر فرد صرفه نظر از میزان افت شنوایی و هزینه .

معرفی: به این منظور ما سیستم تقویتی را براساس ماتریس 138/72 و فشار واقعی 142 dBspl در M34 Digital Highpower با باتری شماره 13 ارائه کردیم. در افراد نیاز مند به قدرت بالاتر نیز سمعک  M34 Digital Front  بر مبنای ماتریس77/139 با باتری شماه 675  ارائه شده است.

    Cima Front

هدف: برای استفاده کاربران سمعکهای آنالوگ بسیار قوی که نیازمند تقویت بالا در فرکانسهای پایین هستند.

معرفی: در این تکنولوژی از یک سیستم تطبیقی استفاده شده، که می تواند به حداقل فرکانس کمتر از 500 Hz  برسد. این تکنولوژی به طور بسیار مطلوبی با فرکانس های بالای 2000Hz که غالباً توسط سمعک ها تقویت شده، (به جز در تعداد بسیار کمی از نمونه ها) مشابه می باشد.

این سیستم انطباقی و میکروفون های دوتایی (Directional) پرقدرت جایگزین سمعک های آنالوگ بسیار قوی در کلینیک های شنوایی شناسی می باشد.

    M4 و M6

هدف: ارائه سمعکهای CIC و ITC  قوی بر مبنای تکنولوژی جدید و ویژگی ساختاری میکروفون ها.

معرفی: برای افرادی که به دنبال بالاترین کیفیت صدا بوده، ضمن اینکه زیبایی و اندازه سمعک نیز برایشان اهمیت دارد و همچنین به تقویت بالا برای اصلاح افت شنوایی نیاز داشته، M6  و M4  با پردازشگرهای دیجیتالی بسیار قوی پیشنهاد می شود.

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت اخبار سمعک و اطلاعیه های ما ایمیل خود را ثبت کنید و عضو شوید.

دفتر مرکزی

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 4

tel

10-11 26 85 88 (9821+)

mail

mail

کلینیک

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 15

tel

49 360 860 (9821+)

mail

mail

Off Canvas Menu

سمعک- بهترین سمعک - سمعک هوشمند- سمعک ارزان-سمعک -میکروسون- میکروسون- سمعک خوب-سمعک سالمندان- سمعک مطمعن-سمعک های میکروسون-میکروسون و سمعک - سمعک برتر- سمعک دیجیتال- سمعک استارکی- سمعک زیمنس- سمعک آلمانی- سمعک امریکایی-سعک میکروسون-نماینده انحصاری شرکت میکروسون اسپانیا در ایران (microson)