شرکت سیما پژواک ماندگار نماینده انحصاری شرکت میکروسون اسپانیا در ایران (microson برترین و تنها تولید کننده سمعک در اسپانیا از سال 1949 م)

 تمامی مراحل تولید و مونتاژ سمعک های میکروسون بر پایه تکنولوژی روز دنیا و در کشور اسپانیا صورت می پذیرد .


این شرکت با تکیه بر دانش، تعهد و تجربه هیئت مدیره خود در زمینه توانبخشی شنیداری و به مدد متخصصان دانشگاهی تشکیل و توانست مجموعه ای از افراد دلسوز و آگاه به امر معلولین و توانخواهان کم شنوا را گرد هم آورد تا متناسب با نیاز جامعه هدف، در نظر گرفتن مصالح شرکت و رعایت انصاف مجموعه ای از خدمات مطلوب را ارائه نماید.


بخشهای مختلف این شرکت شامل :
- لابراتوار مجهز که زیر نظر کمپانی میکروسون راه اندازی و تجهیز گردیده است و علاوه بر بازدید سالانه توسط متخصصان شرکت میکروسون ملزم به ارائه گزارشات مونتاژ سمعک های درون گوشی به کمپانی می باشد.

- خدمات پس از فروش که علاوه بر گارانتی بی چون و چرا، به مدت 10 سال تامین قطعات را بعهده دارد . پرسنل این بخش در کمپانی میکروسون در بارسلونای اسپانیا آموزش دیده و موظف به ارائه گزارش خدمات انجام شده به کمپانی مذکور می باشند.


- بخش فروش که مسئولیت فروش به اشخاص حقیقی و حقوقی را بعهده دارد.


- بخش IT ، آموزش و روابط عمومی که به روز رسانی وب سایت ، پشتیبانی آنلاین مشتریان و برنامه ریزی کارگاههای آموزشی و سمینارهای استانی و ملی و همچنین ارتباط و تبادل اطلاعات در این زمینه را به عهده دارد.

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت اخبار سمعک و اطلاعیه های ما ایمیل خود را ثبت کنید و عضو شوید.

دفتر مرکزی

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 4

tel

10-11 26 85 88 (9821+)

mail

mail

کلینیک

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 15

tel

49 360 860 (9821+)

mail

mail

Off Canvas Menu

سمعک- بهترین سمعک - سمعک هوشمند- سمعک ارزان-سمعک -میکروسون- میکروسون- سمعک خوب-سمعک سالمندان- سمعک مطمعن-سمعک های میکروسون-میکروسون و سمعک - سمعک برتر- سمعک دیجیتال- سمعک استارکی- سمعک زیمنس- سمعک آلمانی- سمعک امریکایی-سعک میکروسون-نماینده انحصاری شرکت میکروسون اسپانیا در ایران (microson)