معرفی میکروسون
شرکت سیما پژواک ماندگار نماینده انحصاری شرکت میکروسون اسپانیا در ایران (microson برترین و تنها تولید کننده سمعک در اسپانیا از سال 1949 م)
تمامی مراحل تولید و مونتاژ سمعک های میکروسون بر پایه تکنولوژی روز دنیا و در کشور اسپانیا صورت می پذیرد .
این شرکت با تکیه بر دانش، تعهد و تجربه هیئت مدیره خود در زمینه توانبخشی شنیداری و به مدد متخصصان دانشگاهی تشکیل و توانست...
تاریخچه
تاریخچه این شرکت برمی گردد به سال 1949، هنگامی که جوان گاسو بوش و خوزه اریا اسپوی شرکت گایس (Gaes) را براساس دریافت سفارش پدر یکی از دوستان برای تحویل یک دستگاه سمعک به خاطر نیاز به آن تاسیس کردند و یکی از کلیدهای موفقیت این شرکت سرمایه گذاری دقیق آقای گاسو بود. رشد اقتصادی شرکت بسیار زیاد بود، به طوری که تنها در زمانی کوتاه،به بزرگترین شرکت منطقه تبدیل شد تا در نهایت رسیدن به موقعیت کنونی یعنی تاسیس و برپایی بالغ بر 5000 مرکز شنوایی در دنیا. واردکردن سمعک از فعالیت های ابتدایی و آغازین شرکت بود که به تدریج باعث رشد اقتصادی شرکت می­شد ، با وجود موانع موجود همه ی شرکا بر آن ها غلبه کرده و موفق به واردات کلا به اسپانیا شدیم. میکروسون، تنها تولید کننده سمعک در اسپانیا: در سال 1958، موسسان شرکت Gaes گام دیگری در راستای تجارت شنوایی خود برداشتند و میکروسون را به عنوان بخشی از گروه Gaes به تنها شرکت تولید کننده سمعک در اسپانیا تبدیل کردند.
میکروسون برای برطرف کردن مشکل شنوایی با ایجاد دسترسی به جدید ترین و پیشرفته ترین سمعک و تضمین بالاترین ارزش مالی در بازار ایجاد شد. دفتر اصلی میکروسون در بارسلونا دارای بیش از 2000 متر مربع مساحت و بالغ بر 130 متخصص است. این دفتر دارای بخش های هنر طراحی میکروالکترونیک ، سلامتی مکانیکی ، لوازم جانبی و ابزار ، نرم افزارها (مدل های منطبق( تنطیم کننده )، ای – آر – پی (ERP) و ...) ، برنامه های مهندسی و بخش های تولیدی می باشد.
کیفیت برتر :تمامی بخش ها و قطعات میکروسون آزمون های بسیار دشوار کنترل کیفیت را می گذرانند که باعث حصول اطمینان از تولید محصول نهایی، بهترین کیفیت و در نظر گرفتن تمام شروط لازم می شود.
به عنوان یک تولید کننده محصولات پزشکی سلامتی ، این شرکت دارای گواهی EC (اطمینان کیفیت کلی سیستم ) و استانداردهای ISO 9001 : 2000 , 13485 : 2003 می باشد.برای تضمین کنترل بهتر و امنیت بیشتر ، یک سمعک باید بایک شماره سریال مخصوص و شماره شناسایی اجزای تشکیل دهنده آن قابل پیگیری و ردیابی باشد.
لزوم نو آوری: تعهد میکروسون برای عرضه راه حل های کاربردی برای شنوایی ، براساس پیشرفت های تکنولوژیک که پیشنهاد بهترین ارزش برای پول را در بازار ممکن می سازد، در راستای بخش تحقیقات و توسعه ی شرکت (R&D) قرار دارد. این بخش مکانیست که متخصصین برای آمیختن بهترین کیفیت و رسیدن به حرفه ترین محصول با یکدیگر تلاش می کنند. بخش R&Dشامل تیمی 11 نفره از متخصصین بوده که تمامی محصولات را طراحی کرده، ارتقاء داده و در راستای اهداف مدیریتی مجموعه یعنی تولید محصول با بالاترین کیفیت کار می کنند.بخش R&D با ویژگی های مختلفی سازمان دهی شده به طوری که از عهده ی مراحل مختلف تولید سمعک بر آید:
CAD/CAE : طراحی کامپیوتری تمامی بخش های سمعک . CAM-طراحی قالب : طراحی و تولید قالب برای بخش های تولید. EDA : اتوماسیدن طراحی الکترونیکی ریزتراشه ها در جریان تولید. DSP پردازش سیگنال های دیجیتالی : طراحی الگوریتم های پردازش و تنظیم افت شنوایی. نرم افزار : توسعه برنامه های تنظیم کننده که باعث ایجاد ارتباط میان سمعک ها و پارامترها تنظیم سمعک می شود.

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت اخبار سمعک و اطلاعیه های ما ایمیل خود را ثبت کنید و عضو شوید.

دفتر مرکزی

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 4

tel

10-11 26 85 88 (9821+)

mail

mail

کلینیک

address

میدان فاطمی، ابتدای خ جویبار، ک میرهادی شرقی، پ 23، واحد 15

tel

49 360 860 (9821+)

mail

mail

Off Canvas Menu

سمعک- بهترین سمعک - سمعک هوشمند- سمعک ارزان-سمعک -میکروسون- میکروسون- سمعک خوب-سمعک سالمندان- سمعک مطمعن-سمعک های میکروسون-میکروسون و سمعک - سمعک برتر- سمعک دیجیتال- سمعک استارکی- سمعک زیمنس- سمعک آلمانی- سمعک امریکایی-سعک میکروسون-نماینده انحصاری شرکت میکروسون اسپانیا در ایران (microson)